Logo Tisk
Úvodní stránka > Reference

Reference

 

Finconet Brokers, s.r.o.

Inste mail

Společnost Finconet je nezávislá obchodní společnost se zaměřením na poskytování služeb v oblastech finančního poradenství, pojištění, investic, hypotečního servisu a zprostředkování finančních produktů a služeb na českém finančním trhu. Se svojí sítí více jak 10 poboček na území republiky patří k větším hráčům na trhu finančního poradenství.

Pro Společnost Finconet zajišťujeme veškeré emailové služby a týmovou spolupráci. Jedná se řádově o desítky až stovky GB dat na našich serverech a tisíce emailů denně.

Hlavní výhodou je jednoduchost implementace a nenáročnost na provoz ze strany uživatele. Vysoká úroveň zabezpečení a pravidelné zálohování. Uživatelé dále oceňují vysokou dostupnost z mnoha podporovaných zařízení.

Delor International spol. s r.o.

Hostovací služby

Společnost Delor je na českém trhu největší luxusní značkové krejčovství se zaměřením na top managery a VIP klienty.

Pro společnost Delor zajišťujeme hosting a správu farmy terminálových a emailových serverů serverů. Všechny servery jsou umístěny v profesionálním server housingu s 24 hodinovým dohledovým servisem a jsou vysokokapacitní linkou připojeny na páteřní síť internetu.

Výhodou poskytovaného řešení je 100% dostupnost kritických aplikací, zajištění pravidelné údržby a servisu. Vysoký výkon je zajištěn nejmodernějšími technologiemi v oblasti hardwaru i softwaru.

Mitom - správa nemovitostí s.r.o.

Outsorcing / správa sítí

Společnost Mitom se specializuje na správu nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek. V současné době její portfolio zahrnuje několik tisícovek bytových jednotek.

Pro společnost Mitom zajišťujeme veškerou správu IT vybavení od serverů, přes uživatelské stanice až po tiskárny a datovou infrastrukturu.

Hlavním přínosem pro společnost Mitom je bezproblémový chod všech částí IT a optimalizace nákladů na IT.

Gastro Karlín, s.r.o.

Pronájem IT

Společnost Gastro Karlín provozuje velkokapacitní jídelnu s možností rozvážky jídel do dalších společností. Dále se zabývá se provozem jídelen v podnicích a prodejem mražených potravin.

Společnost Gastro Karlín se rozhodla zbavit se veškerého IT vybavení a starostí s tím spojené. Vše potřebné vybavení si pronajímá od naší společnosti a může se tak zcela soustředit na svojí oblastpodnikání.

Hlavním přínosem je ušetření času spojeného s výběrem, nákupem a servisem výpočetní techniky a tím i zvýšení vlastního profitu společnosti.