Vzdálená výuka studentů a home office - představujeme Microsoft Teams


Vzdálená výuka studentů a home office - představujeme Microsoft Teams

Aktuální situace kolem virové pandemie donutila celou společnost změnit své vzorce chování. Tisíce lidí zůstávají pracovat z domova na home office a potřebují komunikovat s kolegy, s firmou a přáteli.

Rádi bychom Vám dnes představili řešení od Microsoftu – aplikaci Microsoft Teams – navíc do ledna 2021 v odlehčené verzi zdarma pro všechny. Služba jako taková v sobě slučuje teamové a skupinové chaty s možností sdílet soubory a videa, videokonference, kterých se – narozdíl od minulosti – již může účastnit neomezené množství uživatelů najednou, plánovací kalendář a jiné. Vše je navíc velice jednoduché na používání a také přehledné. Můžete tak chatovat, tedy pracovat 🙂 odkudkoliv a kdykoliv. Díky jednoduché instalaci na mobilní zařízení zůstanete v kontaktu i z parku na vycházce.

Školy mohou za současné situace využít licence Office 365 A1. Ty jsou po registraci školy u Microsoftu poskytovány zdarma. Díky tříměsíčnímu odkladu této nutné registrace s nimi školy mohou začít ihned pracovat. Během této doby je dostatek času na provedení registrace a tím i získání licencí zdarma trvale. Licence Office 365 A1 v sobě obsahuje Teamsy a může být výhodným řešením výuky dětí z domovů skrze jejich domácí počítače a nebo tablety.

Z poslední doby máme bohaté zkušenosti s nasazením Teamsů ve školách i podnicích po celé Praze. Napište nám nebo zavolejte – probereme, jaké jsou Vaše potřeby. Následně pomůžeme s prvním nastavením společnosti do prostředí Microsoft Office 365 – Teamsů a dalších užitečných aplikací pro práci z domova.

Tým (Teams :-)) INSTE.CZ


Kontaktní formulář