Outsourcing je skvělá volba!

Díky outsourcingu a pronájmu IT vybavení se stanete skutečně flexibilní firmou, která bude plně zaměřená na své podnikání. Díky tomu budete mít dostatek času, ale i finančních prostředků neustále se posouvat dopředu. Navíc budete mít opravdu dokonalý přehled o všech výdajích.

V neposlední řadě budete disponovat tou nejvhodnější IT infrastrukturou uzpůsobenou přímo pro Vaše potřeby. Takovou, o kterou se budou starat zkušení profesionálové, kteří své práci nejenom rozumí, ale prostě je baví. Často budou totiž na budování Vaší infrastruktury pracovat nadšení programátoři, pro které je práce i koníčkem.

Zajímá Vás, na kolik by přibližně mohlo přijít IT řešení přímo pro Vás? Pak vyzkoušejte náš kalkulátor orientační ceny, který Vám prozradí, na kolik by vše zhruba vyšlo.

Vyzkoušejte benefity pronájmu

Jednou z forem outsourcingu je pronájem. Pronajímat se mohou nemovitosti, automobily i drobnější zařízení a předměty. Určitě jste se i Vy někdy ocitli ve chvíli, kdy byl pro Vás pronájem vhodnou volbou. Věděli jste však, že si velmi snadno můžete pronajmout taktéž skvěle fungující IT zařízení pro Vaše podnikání? A konečně se tak plně soustředit na svůj byznys?

Proč vybrat místo nákupu pronájem?

Vyhněte se zdlouhavému vybírání, porovnávání a hledání toho nejlepšího IT zařízení. Nechte vše na společnosti poskytující outsourcing IT služeb. Zkušená firma Vám vždy dokáže najít to nejvhodnější řešení. Takové, které skutečně využijete a bude přesně odpovídat Vašim požadavkům a potřebám. S pronájmem zařízení se zbavíte také starostí s případným pozdějším vyřazováním nebo prodejem zařízení, které už má to nejlepší za sebou nebo se Vám aktuálně nehodí.

Není nad pokrokové zařízení

Vaše kanceláře a podniky budou bez jakýkoliv komplikací a starostí vybavené moderními počítači, notebooky, monitory, tiskárnami a dalším potřebným příslušenstvím. A nejen, že ho pro Vás IT firma speciálně vybere. Veškeré zařízení Vám také přiveze, zapojí, uvede do provozu a nastaví přímo pro Vaše potřeby.
O to se navíc postarají takoví IT specialisté, kteří umí i ty nejnáročnější technické operace popsat řečí, které budete rozumět. A třeba Vás nebo Vaše kolegy zbaví veškerého stresu při práci s moderními technologiemi.

Co všechno můžete v rámci pronájmu IT zařízení získat?

Pronájem IT zařízení je opravdu velmi komfortní služba, jež Vám maximálně usnadní fungování Vašeho byznysu. Vždy samozřejmě záleží na konkrétním typu pronájmu. A jaké výhody s sebou přináší pronájem s INSTE?

  • Zbavíte se nejen všech starostí s výběrem a samotným pořízením vybavení, ale i s účetnictvím. Nemusíte nic odepisovat a pojišťovat. Pronajaté zařízení je totiž vždy pojištěné a v případě odcizení získáte nové zařízení, neboť u nás je náhrada při krádeži v ceně.
  • Budete mít k ruce vždy k nejvhodnější a nejmodernější zařízení. Za 24 měsíců můžete vyměnit například notebooky za novější
  • Nikdy neztratíte přehled o tom, za co platíte. Budete platit pouze pravidelnou měsíční fakturu za pronájem, kterou si můžete dát do provozních nákladů. Nic víc.

Pronájem IT zařízení není rozhodně to jediné, co můžete pro svůj byznys využít. Spolupráci můžete se specializovanou IT firmou navázat i prostřednictvím dalších služeb. Například využíváním moderního balíčku OFFICE 365 či bezpečným ukládáním Vašich nejdůležitějších dat. Ať už přemýšlíte o této možnosti déle, nebo až s pročítáním našeho článku, určitě se nám ozvěte. Rádi Vám poradíme, jaká forma outsourcingu a pronájmu je pro Vás ta nejlepší.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti