Editovat

ZKROŤTE SVOJI IT STRUKTURU A VĚNUJTE SE SVÉMU PODNIKÁNÍ NAPLNO!

Potřebujete se plně soustředit na svůj byznys? A nevíte si rady se správou IT infrastruktury, která se stala nedílnou součástí vašeho podnikání? Pak ji svěřte do rukou našich proškolených a zkušených specialistů. S námi všechno pofrčí a vy se tak můžete naplno věnovat svému byznysu a vykročit vstříc budoucnosti.

Správa počítačů a firemní sítě (zajistíme hladký chod Vašeho IT, ať už například protože nemáte vlastního IT zaměstnance nebo
se rozrůstáte a Váš IT člověk či IT tým potřebuje posílit či zastoupit)
.


Zodpovědně se postaráme o bezproblémový a komfortní provoz celého vašeho IT systému. Zajistíme nejen vaše počítače, ale také tiskárny, síťové prvky i nastavení telefonů. Nabídka kvalitních služeb a finanční úspory se u nás nevylučuje, právě naopak! U nás se vám dostane jak potřebných služeb, tak ukočírovaného finančního provozu, jehož výsledky na sebe nenechají dlouho čekat

Jak to u nás funguje?

Poskytneme vám IT služby, které vám “sednou”. Vaše požadavky a potřeby jsou pro nás jedním z nejdůležitějších pilířů, abychom vám poskytli službu přímo na míru, které bude co nejlépe fungovat.
Tomáš Vízek – Jednatel a majitel INSTE s.r.o.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Stačí zavolat nebo napsat a společně si domluvíme schůzku. Ceníme si vzájemné spolupráce a komunikace. Naším cílem je to, aby všechno šlapalo a fungovalo přesně tak, jak má. A abyste o nás vlastně ani vůbec nevěděli. Na to vynaložíme veškeré naše úsilí, při kterém se nám rozhodně bude hodit vaše pomoc. Na rozjezd naší spolupráce budeme vždy potřebovat dokumentaci k vašemu IT vybavení a také potřebné informace, bez kterých bychom nemohli správu převzít. Jenom tak vytvoříme systém, ve kterém vše správně poběží. Není na co čekat, vykročme společně vstříc budoucnosti!

BALÍČKY SLUŽEB

SPRÁVA DLE POČTU PRACOVNÍCH STANIC

  • Orientačně 600 Kč za 1 pracovní stanici.
  • Zahrnuje neomezený počet hodin a veškerý IT systém zákazníka. 

PAUŠÁLNÍ SPRÁVA

  • Paušál je nastavený na předem domluvený počet hodin.
  • Po vyčerpání fungují služby nadále a hodiny navíc jsou účtovány nad rámec paušálu. 
ANCHOR_TOP_TITLE