Svěřte svoji IT infrastrukturu do zodpovědných rukou. Efektivně se postaráme o bezproblémový a komfortní provoz celého Vašeho IT systému. Zajistíme nejen Vaše počítače, ale i tiskárny, síťové prvky a nastavení telefonů. Nabídka kvalitních služeb a finanční úspory se u nás nevylučuje, právě naopak!

Poskytneme Vám všechny potřebné služby i finanční provoz pod kontrolou. Věřte, že výsledky tak na sebe nenechají dlouho čekat. Postaráme se o správu počítačů a firemní sítě. Zajistíme hladký chod Vašeho IT. Ať už z toho důvodu, že nemáte vlastního IT zaměstnance, nebo se rozrůstáte a Váš IT člověk či IT tým potřebuje posílit či zastoupit.

Jaké BALÍČKY SLUŽEB můžete využít?

SPRÁVA DLE POČTU PRACOVNÍCH STANIC

  • Orientačně 600 Kč za 1 pracovní stanici.
  • Zahrnuje neomezený počet hodin a veškerý IT systém zákazníka. 

PAUŠÁLNÍ SPRÁVA

  • Paušál je nastavený na předem domluvený počet hodin.
  • Po vyčerpání fungují služby nadále a hodiny navíc jsou účtovány nad rámec paušálu. 

CO znamená IT správa od INSTE?

Jak to u nás funguje?

Poskytneme vám IT služby, které Vám “sednou”. Vaše požadavky a potřeby jsou pro nás jedním z nejdůležitějších pilířů, abychom Vám poskytli službu přímo na míru, která bude perfektně fungovat.
Tomáš Vízek – Jednatel a majitel INSTE s.r.o.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Stačí zavolat nebo napsat a společně si domluvíme schůzku. Ceníme si vzájemné spolupráce a komunikace. Naším cílem je, aby všechno šlapalo a fungovalo přesně tak, jak má. A abyste o nás vlastně ani nevěděli.

Notebook
Na to vynaložíme veškeré naše úsilí, při kterém se nám rozhodně bude hodit Vaše pomoc. Na rozjezd naší spolupráce budeme vždy potřebovat dokumentaci k Vašemu IT vybavení a také potřebné informace, bez kterých bychom nemohli správu převzít. Jenom tak vytvoříme systém, ve kterém vše správně poběží. Není na co čekat, vykročme společně vstříc budoucnosti!
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti