Ve světě IT poskytujeme podporu širokému spektru klientů, kterým vždy navrhujeme takové řešení, jenž jim dokonale padne. A jak spolupráce s námi probíhá? Začneme důkladným zmapováním Vašeho prostředí a potřeb. Na základě toho Vám navrhneme následující kroky a společně se vydáme efektivní cestou IT světem k řešení, které je vhodné právě pro Vás. Jestliže Vás trápí noční můry související s prací na počítači nebo jakékoliv jiné IT problémy, ozvěte se nám!

 

Rádi Vám pomůžeme. Seznámíme Vás s výpočetní technikou a současně zbavíme všech komplikací a případných starostí. A vy se tak můžete naplno věnovat svému byznysu.Poradíme vám, jak nejlépe uložit a zálohovat Vaše data, využít kancelářské aplikace pro usnadnění a zjednodušení práce a celkově s efektivním IT řešením, ať už pracujete v jakémkoliv oboru. Pracujte pohodlně a s radostí kdykoliv a odkudkoliv. Stejně jako naši spokojení klienti. Seznamte se s řešeními, které se nám podařilo pro naše zákazníky již zrealizovat. 


Seznamte se s tím, jak jsme pro klienty našli dokonale padnoucí IT řešení

Anebo se zaposloucháte, jakými slovy charakterizují vzájemnou spolupráci naši klienti?


A jak hodnotí vzájemnou spolupráci naši další klienti?

Díky INSTE za rychlé reakce řešení IT problémů a také za to, že vždy přijdou s návrhem vhodného IT řešení vzniklé situace. Jejich přístup je odborný a přátelský zároveň.

AMADEUS CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA, S.R.O.

Dlouho jsme hledali systém, který by uspokojil naše potřeby a výkonově a spolehlivě pokryl provoz velkého ERP systému včetně dalších služeb. U společnosti INSTE jsme našli spolehlivého partnera, který nepřestává udivovat vstřícností a spolehlivostí.

OMNI POINT S.R.O.

Potřebovali jsme občasné zastoupení IT v naší firmě. Firma INSTE přišla s přesnou a smysluplnou nabídkou. Vše se vždy snaží splnit k naší spokojenosti a v co nejkratším čase. Díky!

COSCO SHIPPING LINES (CENTRAL EUROPE) SRO

Naše široká pobočková síť optik vyžaduje neustálou péči a údržbu IT. Kolegové z INSTE jsou příjemní a i nám neajťákům dovedou trpělivě vysvětlit vzniklé IT problémy a následně je vyřešit. Díky a těšíme se na další spolupráci!

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING A.S.

Po předchozích zkušenostech s jinými poskytovateli srovnatelných služeb musím konstatovat, že kvalita a komplexnost poskytovaných služeb společností INSTE je vynikající. Taktéž ochota řešit i nestandardní problémy v oblasti software-hardware je na vysoké úrovni.

EKUS BEROUN, SPOL. S R.O.

Nemáme vlastního „ajťáka“, ale využíváme spolehlivého externího dodavatele kompletních IT služeb, jako je například správa počítačové sítě včetně poštovního serveru, úložiště a servisu našich počítačů.

PŘEDVÝBĚR.CZ, S.R.O.

Se společností INSTE se známe už dlouhá léta a víme, že na jejich služby a ochotu pomoct, když je to potřeba, se lze vždy spolehnout. Těšíme se na další spolupráci při rozvoji našeho firemního IT.

DELOR INTERNATIONAL, SPOL. S R.O.

Se společností INSTE spolupracujeme již několik let. Vždy vyřeší všechny naše technické problémy a dotazy, které vznikají při naší práci v účetní společnosti ke spokojenosti. Využíváme u nich úložiště dat v cloudu, provoz a správu vzdálených serverů, servis a dodávku IT techniky. Dodané služby jsou pokaždé rychlé a kvalitní. Taktéž cenová politika je jasná a transparentní. Doporučujeme jejich služby i našim klientům. Jejich služby pro vzdálenou práci využívá dokonce naše slovenská pobočka.

GTF ACCOUNTING CZ S.R.O.OPTIKA HOLDING A.S.

Dobrý den, s firmou INSTE spolupracujeme již několikátý rok. Spolupráce funguje. Můžeme ji doporučit jako důvěryhodnou.

AA MZDY, S.R.O.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti