INSTE tým

Nebojíme se, protože všechno má své řešení!

A nikdy se nevzdáváme, protože hlavní roli hrajete Vy! Vždy pečlivě promyslíme takové řešení, které Vám dokonale padne. Po důkladném zmapování Vašeho prostředí Vám ukážeme, jak se vydat efektivnější cestou, na které Vás zbavíme zbytečných otěží.

Víme, že digitální technologie jsou dynamickým odvětvím a nechceme zůstat pozadu. Není proto divu, že po několika letech od našeho vzniku, v roce 2019, se k nám přidali další nadšení specialisté. Naším cílem je, abyste se cítili ve světě IT technologií komfortně a dokázali využít jeho veškerých benefitů.

Pracujeme na tom, aby z vědomí zákazníků zmizely všechny noční můry provázané s prací na počítači. A to nejlépe na jedno kliknutí. Činnost s výpočetní technikou maximálně zjednodušíme, abyste se mohli naplno radovat z odvedené práce.

CO NA VÁS S NÁMI V it SVĚTĚ ČEKÁ?

 

  • Komplexní IT systém, který Vám usnadní práci.

  • Individuální technická řešení s lidskou tváří.

  • Efektní řešení problémů, kterým porozumíte.

  • Technická podpora, na kterou se můžete spolehnout.TECHNOLOGIE, KTERÝM SPOLEČNĚ POROZUMÍME

Světlo světa spatřila naše společnost v roce 2010 díky zakladateli Tomáši Vízkovi, ke kterému se po několika letech přidal jeho bratr Martin. Společně jsme vytvořili jedinečné duo, žijící světem IT technologií, ve kterém se perfektně orientujeme a s radostí ho prozkoumáváme do posledního detailu.

Technologie nás prostě baví. Splnili jsme si jeden z nejdůležitějších snů, po kterém touží mnoho z nás. Práce je pro nás koníčkem a zároveň velkým potěšením. A to je pilířem jedinečného přístupu k zákazníkům, založeného na empatii a pochopení. Do světa čísel a kódu tak vnášíme srozumitelnou a přehlednou komunikaci, ve které se neztratí.

S NÁMI JE BEZPEČNO!

Vaše servery a aplikace budeme střežit jako oko v hlavě. Najdeme nové a bezpečné místo pro Vaše dokumenty a data. Těm bude nejlépe v zabezpečených zónách serveroven, kde budou pod neustálým dohledem. Díky pravidelnému zálohování se nemá šanci nic ztratit.
Technologie jsou tady od toho, stejně jako kancelářské aplikace, aby Vám pomohly a zjednodušily práci. A je úplně jedno, zda pracujete zrovna v kanceláři, z pohodlí svého domova, nebo měníte své vize a nápady při dlouhých cestách. S námi můžete pracovat pohodlně a efektivně kdekoli a kdykoli!

VYTVOŘÍME ONLINE PROSTŘEDÍ, KDE SE BUDETE
CÍTIT I VY SKVĚLE

Díky tomu, že nastavíme techniku dle Vašich potřeb a požadavků, nemusíte se ničeho obávat. A navíc Vás detailně proškolíme. A pokud by Vás přece jenom něco překvapilo, můžete se na nás obrátit. Jsme připraveni překonávat všechny překážky a problémy, které bereme jako výzvu k tomu, abychom našli co nejrychlejší a nejefektivnější řešení.

Co o nás prozradí běžný pracovní den?

To, že jsme neustále ve střehu, přijímáme Vaše požadavky, pracujeme na rozvoji a konsolidaci Vaší IT infrastruktury a tvrdě makáme na rozvoji i té naší cloudové. A těšíme se z řešení nových obchodních případů. Abychom dosahovali v práci co největších úspěchů, rádi se ve volném čase zocelujeme na lezecké stěně a při běhu.

A kdo vás provede IT světem?

Náš tým tvoří František, Martin, Richard, Tomáš a Zuzana. Seznamte se!

S NÁMI SE BUDOUCNOSTI BÁT NEMUSÍTE

Pracujeme na stabilizaci a rozvíjení společnosti, jejíž pilíři je outsourcing, cloudové platformy třetích stran, jako je Microsoft Office 365 či Google Apps a naše vlastní cloudové služby. Chceme být partnerem, který pokryje všechny vaše IT potřeby a přinese tu nejlepší možnou podporu ve světě IT technologií.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti