Kdo by neznal platformu Microsoft Office. Objevili jste však i balíček Office 365? Série programů udělá z Vašeho počítače,
notebooku nebo telefonu přehledný stroj. Takový, který si perfekně poradí se všemi úkoly, které potřebujete ke své práci. Nemusíte se ničeho bát. Odhoďte strach i předsudky za hlavu a vydejte se vstříc IT světu, kterým Vás s radostí provedeme. Volíme lidský přístup, ve kterém Vám všechno dopodrobna vysvětlíme a ukážeme.

S čím vším Vám pomůžeme? Vytvoříme například vhodné e-mailové řešení, sdílení a synchronizaci kalendářů a kontaktů, datové uložiště či balíček kancelářských aplikací. A to jak ve webové, tak deskopové verzi. Práce Vás tak bude konečně bavit. Objevte hvězdný potenciál celého balíčku a nástrojů, které zefektivní nejenom Vaši práci, ale také celofiremní komunikaci.

PROČ BALÍČEK OFFICE 365?

Rozhodně na Vás nečeká “jenom” oblíbený balíček vychytaných kancelářských aplikací, ale mnohem více. Pořádné překvapení. Office 365 je moderní IT platformou, která je v současnosti dostupná i v online verzi a disponuje atraktivními a jedinečnými funkcemi, které spolehlivě a kompletně pokryjí IT potřeby moderní dynamické společnosti.

V případě zájmu vybavíme počítače softwarovou platformou Office 365, která dokonale naplní veškeré pracovní potřeby. Kromě základních pracovních nástrojů, jako jsou produkty Word, Excel, PowerPoint, jsou součástí mnohé další praktické funkce. Například online sdílení dokumentů mezi zaměstnanci (SharePoint), video komunikační nástroj pro online konference (Teams), Outlook, Intune, Azure a další.

CO VÁM BALÍČEK OFFICE 356 PŘINESE?

SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME BALÍČEK OFFICE 365, KTERÝ VÁM DOKONALE padne

  • Nejdříve najdeme a vybereme ty nejvhodnější licence.
  • Ty poté zajistíme a implementujeme.
  • Vytvoříme takové prostředí, které dokonale splní všechny Vaše potřeby a požadavky.
  • Současná data bezpečně přeneseme z původních řešení do nového balíčku. 
  • Tam se Vám bude s daty velmi komfortně pracovat a zároveň o ně bude skvěle postaráno.
Není na co čekat! Společně vytvoříme takový balíček služeb, který dokonale využijete. Věříme, že už při postupném seznamování s jednotlivými nástroji a funkcemi se budete těšit na to, až naplno využijete jejich potenciál. Vaše práce bude mnohem efektivnější, což s sebou zcela jistě již brzy přinese své výsledky.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti