Editovat

OBJEVTE, CO VŠECHNO V SOBĚ SKRÝVÁ
BALÍČEK OFFICE 365

Pokud si myslíte, že na vás čeká “jenom” oblíbený balíček vychytaných kancelářských aplikací, pak na vás čeká pořádné překvapení. Office 365 je moderní IT platformou, která je v současnosti dostupná i v online verzi a disponuje atraktivními a jedinečnými funkcemi, které spolehlivě a kompletně pokryjí IT potřeby moderní dynamické společnosti.

 

V případě zájmu vybavíme počítače softwarovou platformou Office365, která uspokojí veškeré pracovní potřeby. Kromě základních pracovních nástrojů, jakou jsou produkty Word, Excel, PowerPoint, je součástí platformy mnohé další např. online sdílení dokumentů mezi zaměstnanci (SharePoint), video komunikační nástroj pro online konference ( Teams ), Outlook, Intune , Azure, atd.


Vaše data můžou být na bezpečném místě i mimo interní firemní umístění. U nás se nemusíte ničeho bát. Pokud nás navštívíte, uvidíte na vlastní oči, že vaše data jsou opravdu uložena na spolehlivém a zabezpečeném místě. A v případě jakéhokoliv problému se nám můžete kdykoli zavolat nebo nás rovnou osobně navštívit


VYUŽIJTE BALÍČKY OFFICE 365 NAPLNO!

A nemusíte se ničeho bát. Odhoďte strach i předsudky za hlavu a vydejte se vstříc IT světu, kterým vás s radostí provedeme. Volíme lidský přístup, ve kterém vám všechno dopodrobna vysvětlíme a ukážeme. A s čím vším vám můžeme pomoci? Vytvoříme například vhodné emailové řešení, sdílení a synchronizaci kalendářů a kontaktů, datové uložiště, balíček kancelářských aplikací, a to jak ve webové, tak deskopové verzi. Práce vás tak bude konečně bavit. Objevte tak hvězdný potenciál celého balíčku a nástrojů, které zefektivní nejenom vaši práci, ale také celofiremní komunikaci.

CO VÁM BALÍČEK OFFICE 356 PŘINESE?

JAK SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME BALÍČEK OFFICE 365, KTERÝ VÁM DOKONALE SEDNE?

Pro začátek najdeme a vybereme ty nejvhodnější licence, které poté zajistíme a implementujeme. Vytvoříme takové prostředí, které bude dokonale reagovat na všechny vaše potřeby a požadavky. Současná data bezpečně přeneseme z původních řešení do nového balíčku, kde o ně bude skvěle postaráno, a navíc se vám s nimi bude velmi komfortně pracovat. Věříme, že s námi objevíte novou dimenzi IT světa, ve kterém se vám bude líbit.

Není na co čekat! Společně vytvoříme takový balíček služeb, který dokonale využijete. Věříme, že už při postupném seznamování s jednotlivými nástroji a funkcemi se budete těšit na to, až naplno využijete jejich potenciál a vaše práce tak bude mnohem efektivnější, což s sebou brzy přinese své výsledky.

ANCHOR_TOP_TITLE