NEJVHODNĚJŠÍ A BEZPEČNÉ MÍSTO PRO VAŠE DATA A INFORMACE

Přesuňte své firemní aplikace a informační systémy do našeho bezpečného cloudového řešení. Všechno uzpůsobíme dle Vašich veškerých požadavků a aktuálních potřeb. Vymyslíme a implementujeme řešení přímo pro Vás. Využijte tak skvělých benefitů, které přináší webhosting.

Budeme Vám spravovat servery v cloudu. Přeneseme chod Vašich serverů na velkokapacitní a přísně zabezpečené prostředí v cloudu. Vy už tak nemusíte servery pořizovat, starat se o ně, ani je později vyřazovat.

Cloud

Mějte svá data na bezpečném místě i mimo interní firemní umístění. U nás se nemusíte ničeho bát. Pokud nás navštívíte, uvidíte na vlastní oči, že Vaše data jsou opravdu uložena na spolehlivém a zabezpečeném místě. A v případě jakéhokoliv problému nám můžete kdykoli zavolat nebo nás rovnou osobně navštívit.

Jaké jsou výhody umístění dat v cloudu?

JAK BUDEME SPOLUPRACOVAT?

  • Prvním krokem bude vytvoření takového prostředí, které je ideální pro konkrétní aplikace.
  • Tak vznikne unikátní prostor virtuálního serveru a síťové infrastruktury.
  • Pak bude čas na řádné zabezpečení. Nastavíme jasná pravidla, přístupy, správu a zásady pro aktualizaci a správu.
  • Současně budeme stále držet ochranou ruku nad bezproblémovým chodem kompletního řešení. To poskytujeme standardně již v základní ceně. 
Cloud
Poskytneme Vám komplexní webhosting. Dále výkonné servery a síťové prvky s profesionálním zabezpečením v podobě výkonných a nejmodernějších prvků, o které pečují naši zkušení profesionálové, jenž Vám budou kdykoli k dispozici. Vyrovnaný cash flow se stane realitou, a ani v případě nečekaných havárií nedojde k výkyvům.
Tomáš Vízek – Jednatel a majitel INSTE s.r.o.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti