Editovat

NAJDĚTE TO NEJVHODNĚJŠÍ A BEZPEČNÉ MÍSTO PRO VAŠE DATA A INFORMACE

Přesuňte své firemní aplikace a informační systémy do našeho bezpečného cloudového řešení. A všechno uzpůsobíme dle vašich veškerých požadavků a aktuálních potřeb. Vymyslíme a implementujeme řešení přímo pro vás. Využijte tak skvělých benefitů, které přináší webhosting.

Servery v Cloudu (přeneseme chod Vašich serverů na velkokapacitní a přísně zabezpečené prostředí v cloudu a Vy už nemusíte servery pořizovat, starat se o ně, ani je později vyřazovat).


Vaše data můžou být na bezpečném místě i mimo interní firemní umístění. U nás se nemusíte ničeho bát. Pokud nás navštívíte, uvidíte na vlastní oči, že vaše data jsou opravdu uložena na spolehlivém a zabezpečeném místě. A v případě jakéhokoliv problému se nám můžete kdykoli zavolat nebo nás rovnou osobně navštívit.

CO VÁM BALÍČEK OFFICE 356 PŘINESE?

JAK BUDEME SPOLUPRACOVAT?

Prvním krokem bude vytvoření takového prostředí, které je ideální pro konkrétní aplikace. Vznikne tak unikátní prostor virtuálního serveru a síťové infrastruktury. Pak je čas na řádné zabezpečení. Nastavíme jasná pravidla, přístupy, správu a zásady pro aktualizaci a správu. Současně budeme držet ochranou ruku nad bezproblémovým chodem kompletního řešení. A to poskytujeme standardně již v základní ceně. 

Poskytneme vám komplexní webhosting. Dále výkonné servery a síťové prvky s profesionálním zabezpečením v podobě výkonných a nejmodernějších prvků, o které pečují naši zkušení profesionálové, které vám budou kdykoli k dispozici. Vyrovnaný cash flow se stane realitou, a ani v případě nečekaných havárií nedojde k výkyvům.
Tomáš Vízek – Jednatel a majitel INSTE s.r.o.
ANCHOR_TOP_TITLE