Editovat

Není potřeba investovat velké částky do nákupu profesionálního hardware, pronajměte si ho

 Pro naše zákazníky jsme zřídili službu výhodného pronájmu IT techniky = firma tak nemusí kupovat žádný hardware, ten odepisovat v čase, ale může mít
od nás pronajaté pouze potřebné IT
, o nic se nestarat a těšit se z moderního a fungujícího IT prostředí. Našim zákazníkům poskytujeme nejvýhodnější
podmínky pronájmu. Službu poskytujeme ve spolupráci se společností ALZA.S námi máte IT vybavení vyřešeno

 

Není potřeba zabývat se nákupem firemních mobilů, počítačů, monitorů či tiskáren, není potřeba techniku účetně odepisovat, není potřeba řešit pojištění proti rozbití či krádeži.

Podobně jako máte auto na operativní leasing, můžete mít od nás pronajatou IT techniku (budete tak mít ve firmě přesně tolik elektroniky, kolik potřebujete a neřešíte starosti s pozdějším vyřazováním ani prodejem). Platíte jen měsíční fakturu za pronájem.

V součtu zaplatíte méně, než kdybyste kupovali nový přístroj a fakturu za pronájem si můžete dát do provozních nákladů.

V součtu zaplatíte méně, než kdybyste kupovali nový přístroj. Vše je pojištěné a při krádeži okamžitě nahrazeno novou technikou. Máte stále nejmodernější vybavení (notebooky např. vyměníte za nové již po 24 měsících). Náhrada při krádeži v ceně.

Jestliže z jakéhokoliv důvodu chcete mít vlastní HW (počítače, notebooky, monitory, tiskárny..), jednoduše Vám je zajistíme (pořídíme je, ověříme funkčnost, nastavíme, doručíme..).

 

S INSTE máte nejmodernější IT vybavení a je pro Vás radost využívat moderní technologii fungující s kancelářským balíčkem Office 365. Více se dozvíte v sekci služeb Software.

ANCHOR_TOP_TITLE