Pronájem IT techniky funguje obdobně jako pronájem automobilu na operativní leasing. Na firmě budete mít pouze odpovídající elektroniku, kterou skutečně potřebujete. Navíc se zbavíte starostí s jejím pozdějším vyřazováním a prodejem.

Díky týmu INSTE máte spolehlivého partnera, který zajistí výběr, nákup i provoz firemních mobilů, počítačů, monitorů či tiskáren.

Proč pronájem IT vybavení?

Chcete mít vlastní HW jako počítače, notebooky, monitory, tiskárny a další zařízení? Žádný problém, vše Vám zajistíme. Vybavení pořídíme, doručíme, nastavíme a ověříme jeho funkčnost. Veškeré vybavení je pojištěné a při krádeži okamžitě nahrazeno novou technikou. Náhrada při krádeži je v ceně.

  • Nemusíte se starat o nákup firemních mobilů, počítačů, monitorů či tiskáren.
  • Vybranou techniku není potřeba účetně odepisovat a současně nemusíte řešit pojištění proti rozbití či krádeži.
  • Poskytneme vám to nejmodernější vybavení. Notebooky můžete například vyměnit za nové již po 24 měsících.
  • Platíte jen měsíční fakturu za pronájem. V součtu zaplatíte méně, než kdybyste kupovali nový přístroj. Fakturu za pronájem si můžete dát do provozních nákladů. 

IT vybavení

 

Využijte služby výhodného pronájmu IT techniky. Díky ní nemusíte kupovat žádný hardware, který je potřeba odepisovat v čase. Pronajmeme Vám pouze takové IT zařízení, které skutečně potřebujete k fungování Vašeho byznysu, na který se tak můžete naplno soustředit.

Poskytneme Vám ty nejvýhodnější podmínky pronájmu. Nechte IT řešení na nás. O vše se postaráme a dodáme Vám tu nejmodernější a fungující IT techniku, se kterou budete pracovat v plnohodnotném a pokrokovém IT prostředí. Službu poskytujeme ve spolupráci se společností ALZA.

"Neinvestujte velké částky do nákupu profesionálního hardware. Pronajměte si ho!"

S INSTE získáte nejmodernější IT vybavení, které můžete samozřejmě doplnit o námi další poskytované služby. Například kancelářským balíčkem Office 365. Seznamte se vším, co Vám tato moderní IT platforma může přinést.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti