OFFICE 365


Objevte, co

všechno v sobě skrývá balíček OFFICE 365

Pokud si myslíte, že na vás čeká “jenom” oblíbený balíček vychytaných kancelářských aplikací, pak na vás čeká pořádné překvapení. Office 365 je moderní IT platformou, která je v současnosti dostupná i v online verzi a disponuje atraktivními a jedinečnými funkcemi, které spolehlivě a kompletně pokryjí IT potřeby moderní dynamické společnosti.

Přinese vám zjednodušení kompletní IT infrastruktury a sníží nároky nejenom na její správu, ale také náklady. Microsoft 365 vám tak přinese bezpečné a sympatické prostředí, ve kterém se bude pracovat jedna radost

 

 

Využijte balíčky OFFICE 365 naplno!

A nemusíte se ničeho bát. Odhoďte strach i předsudky za hlavu a vydejte se vstříc IT světu, kterým vás s radostí provedeme. Volíme lidský přístup, ve kterém vám všechno dopodrobna vysvětlíme a ukážeme. A s čím vším vám můžeme pomoci? Vytvoříme například vhodné emailové řešení, sdílení a synchronizaci kalendářů a kontaktů, datové uložiště, balíček kancelářských aplikací, a to jak ve webové, tak deskopové verzi. Práce vás tak bude konečně bavit. Objevte tak hvězdný potenciál celého balíčku a nástrojů, které zefektivní nejenom vaši práci, ale také celofiremní komunikaci

Co vám balíček

OFFICE 365 přinese?

Emailové řešení

Standardem je vlastní doména a jednotlivé schránky o
velikosti 50 GB pro konkrétní uživatele. Rozhodně využijete také komfortní a
bezpečný přístup kdykoli a odkudkoliv. 

Sdílený kalendář
a kontakty

Chcete mít všechno pod kontrolou, aby vám již nic neuniklo?
Pak se vám bude hodit sdílení kontaktů, rezervační systém a plánování různých
schůzek a jednání.  

Sdílené
Úložiště

Ukládejte a bezpečně sdílejte své soubory a data odkudkoliv.
Nemusíte se ničeho bát, standardem je zálohování, správa verzí, logování a
nastavení práv uživatelů. 

Online komunikace Teams

Potřebujete rychle zjistit informace nebo se na něčem
domluvit? Vzdálenost není žádnou překážkou. Komunikujte rychle a bezpečně i s kolegy,
kteří jsou právě na druhé straně planety. 

Administrátorské
rozhraní

Chce mít všechno pevně ve svých rukou? Pak oceníte komplexní
správu na jednom jediném a bezpečném místě. Vše, co potřebujete tak najdete
rychle a jednoduše.

Automatiazce
procesů

Nenechte se zdržovat zbytečnými postupy a využijte efektního flow, které vám usnadní a zrychlí schvalování požadavků a vytvoří jednoduché procesy. 

Jak společně

vytvoříme balíček OFFICE 365, který vám dokonale sedne?

Pro začátek najdeme a vybereme ty nejvhodnější licence, které poté zajistíme a implementujeme. Vytvoříme takové prostředí, které bude dokonale reagovat na všechny vaše potřeby a požadavky. Současná data bezpečně přeneseme z původních řešení do nového balíčku, kde o ně bude skvěle postaráno, a navíc se vám s nimi bude velmi komfortně pracovat. Věříme, že s námi objevíte novou dimenzi IT světa, ve kterém se vám bude líbit.

Není na co čekat! Společně vytvoříme takový balíček služeb, který dokonale využijete. Věříme, že už při postupném seznamování s jednotlivými nástroji a funkcemi se budete těšit na to, až naplno využijete jejich potenciál a vaše práce tak bude mnohem efektivnější, což s sebou brzy přinese své výsledky. 


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám poptávku a společně najdeme správné řešení.