Hosting a virtualizaceNajděte to nejvhodnější a bezpečné místo pro vaše data a informace

Přesuňte své firemní aplikace a informační systémy do našeho bezpečného cloudového řešení. A všechno uzpůsobíme dle vašich veškerých požadavků a aktuálních potřeb. Vymyslíme a implementujeme řešení přímo pro vás. Využijte tak skvělých benefitů, které přináší webhosting. 

Vaše data můžou být na bezpečném místě i mimo interní firemní umístění. U nás se nemusíte ničeho bát. Pokud nás navštívíte, uvidíte na vlastní oči, že vaše data jsou opravdu uložena na spolehlivém a zabezpečeném místě. A v případě jakéhokoliv problému se nám můžete kdykoli zavolat nebo nás rovnou osobně navštívit

 


Co vám tyto služby přinesou?

Vzdálený přístup

Vaše aplikace a data najdou konečně bezpečné místo na našem cloudu. K pečlivě střeženým informacím se dostane jenom vy, a to kdykoli a odkudkoliv.

Bezpečnost

Naše cloudové řešení má místo v profesionální klimatizované serverovně. Vaše data pravidelně zálohujeme a v případě potřeby je kdykoli obnovíme.

Rychlá dostupnost

Disponujeme moderními a profesionálními datacentry, do kterých ukládáme naše servery. Díky tomu jsem schopni vám garantovat dostupnost 99,8 %.

Komfort

Na začátku nastavíme všechno společně a vy už se pak nemusíte o nic starat. Vše pravidelně aktualizujeme a modernizujeme, aby vše fungovalo tak, jak má.

Flexibilita

Reagujeme rychle a nebojíme se žádných výzev. A všechno vám přizpůsobíme dle vašich potřeb. Ať už budete potřebovat vyšší výkon, velikost disku či operační paměť, a to obratem.

Finanční úspora

Cílem služby je nejenom zefektivnění a usnadnění provozu aplikací. Ale také zlevnění jejich provozu. A vy tak budete disponovat kvalitními službami i finanční úsporou.

 


Jak budeme spolupracovat?

Prvním krokem bude vytvoření takového prostředí, které je ideální pro konkrétní aplikace. Vznikne tak unikátní prostor virtuálního serveru a síťové infrastruktury. Pak je čas na řádné zabezpečení. Nastavíme jasná pravidla, přístupy, správu a zásady pro aktualizaci a správu. Současně budeme držet ochranou ruku nad bezproblémovým chodem kompletního řešení. A to poskytujeme standardně již v základní ceně. 

Poskytneme vám komplexní webhosting. Dále výkonné servery a síťové prvky s profesionálním zabezpečením v podobě výkonných a nejmodernějších prvků, o které pečují naši zkušení profesionálové, které vám budou kdykoli k dispozici. Vyrovnaný cash flow se stane realitou, a ani v případě nečekaných havárií nedojde k výkyvům.“

 

Tomáš Vízek

Jednatel a majitel INSTE

BALÍČKY SLUŽEB

Standardní SERVE 2CPU

  • 8GB RAM
  • 140Gb SSD
  • Win SRV 2019
  • Zálohování, firewall, zálohování linko do internetu je za 3 990 Kč

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám poptávku a společně najdeme správné řešení.