Proč modernizovat IT strukturu

  • Zlepšíte produktivitu a zároveň efektivitu práce svých zaměstnanců. S moderními technologiemi se bude pracovat velmi komfortně, práce bude rychle a navíc velmi kvalitně odvedená.
  • Všechna data, od kontaktů až po vaše projekty, budou maximálně chráněná. Vše, co potřebujete, bude v bezpečí. Vaše data, ale i vaši zaměstnanci budou odolní proti čím dál důmyslnějším útokům a online nástrahám.
  • S moderní a výkonnou infrastrukturou budete flexibilní. Variabilní řešení a rychlá komunikace je přesně to, co vaši zákazníci ocení.
  • Zbavte se zbytečně finančně nákladného řešení. Moderní, vhodná a pečlivě sestavená infrastruktura vám pomůže se snížením vašich nákladů. Vaše IT bude složené jenom ze zařízení, která skutečně potřebujete. Snížíte jejich počet a tím i celkovou spotřebu.
  • Moderní IT vám pomůže budovat konkurenceschopné místo ve světě byznysu. Budete rychlí, efektivní, připravení a jen tak neztratíte dech.

  • Budete mít moderní IT technologie, které budou odpovídat vašim kapacitám a potřebám. Takové, jenž budou schopné reagovat na vaši aktuální situaci, ať už budete v růstu, anebo naopak v poklesu. A  to snížením nebo zvýšením kapacity.

  • Pokud se rozhodnete pro moderní IT strukturu, kterou vám navrhne specializovaná IT firma, pak budete mít vybavení, které bude fungovat napříč celou firmou od hardware až po software.

IT infrastuktura
  • IT firma vám navrhne výhodné a moderní služby. Od posílení catch flow provozováním IT prostřednictvím DaaS po využití cloudového uložiště.
  • Nebude vás čekat žádná velká a nároční vstupní investice, ale naopak pravidelná platba, ve které budete přesně vědět, za co všechno platíte.

Notebook

  Co může modernizaci zbrzdit?

V tomto případě je třeba, aby všichni zainteresování lidé byli zajedno v tom, kam má firma směřovat a co všechno má moderní IT zařízení firmě přinést.

Důležitá je ochota věci měnit. A to nejen v myšlení a přístupu, ale i co se týče vybavení. Se zastaralým vybavením, technologiemi a programy krok dopředu jen tak neuděláte. Skvělou volbou je v tomto případě pronájem vybavení, díky kterému budete mít to nejvhodnější moderní vybavení.

V neposlední řadě může firma narážet na omezené IT kapacity a odborné znalosti. V tom případě je nejlepší variantou si ke spolupráci vybrat zavedenou IT firmu, která vás provede světem IT technologií a tím, jak je maximálně využít pro váš byznys. A vy tak ušetříte své finance, čas a lidské zdroje.

První krok – analýza současného stavu

S tím vám pomůže IT audit. Díky němu zjistíte všechny důležité informace o aktuálním stavu vašeho IT. Ty vyhodnotí tým zkušených specialistů, jenž navrhnou následná konkrétní řešení.
Během auditu dojde k analýze a kontrole veškeré infrastruktury. Zkontrolujeme vybavení, jako jsou routery, switche, ale i zařízení jako PC stanice, notebooky, telefony, ale i WiFi síť, servery, VoIP, NASy a další IT hardware. Seznamte se do detailů se vším, co během auditu podrobujeme kontrole.

Vstříc modernizaci IT vybavení

Vždy záleží na konkrétních zjištěních. Obecně se dá říci to, že vám přinášíme individuální řešení, které bude pro vás přínosné, smysluplné a především efektivní. Výsledkem bude, že ve své firmě budete mít zařízení, které skutečně potřebujete a hodí se pro váš byznys, abyste se mohli stále posouvat kupředu. Nejen zařízení, ale i nástroje, programy a zabezpečení. Získáte vybavení, se kterým se bude vašim zaměstnancům pracovat tak komfortně, že budou dosahovat skvělých výsledků.

A jaké kroky využíváme během modernizace IT struktury?

Zaměřujeme se na servery, přístupy a oprávnění. Řešíme a hledáme nejvhodnější koncové stanice. Vždy navrhujeme to nejlepší možné řešení pro diskovou kapacitu a výpočetní výkon. Vhodnou možností je v tomto případě pronájem hardware, se kterým platíte reálnou spotřebu, a navíc v pravidelných splátkách.

Důležitou součástí modernizace IT služby je samotný výkon a ochrana dat. Zde se nabízí několik možností, od cloudu až po různé typy datacenter či pronájmu hardware ve vlastních serverovnách. Zvolíme takové řešení, jenž bude maximálně přínosné a efektivní.

Modernizace zahrnuje samozřejmě i veškerá bezpečnostní opatření. Nastavení, revize, aktualizace, přístupy a oprávnění. Součástí je samozřejmě i správné nastavení hesel a ochrana před různými kybernetickými hrozbami.

IT

Pojďte do toho ještě dnes!

Jste rozhodnuti pro modernizaci a efektivní IT řešení? Začněme ještě dnes, rádi vám s tím pomůžeme. Jsme připraveni společně s vámi transformovat vaše IT služby, poskytovat vám průběžný upgrade, neustálou podporu, poradenství a v případě potřeby rychlou pomoc.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti