IT partnerem firmy DER KURIER Česká republika spol. s r. o jsme se stali již téměř před deseti lety. A to tím, že jsme vybudovali rozsáhlý IT systém, který jsme si vzali pod svoji správu. Tak se ve firmě, kde je čas důležitou komoditou, mohli opět věnovat svému byznysu naplno.

Od počátku spolupráce již nějaký ten rok utekl a my se stále staráme a chráníme veškerá data, která jsme uložili na bezpečné místo. Díky tomu už není čas nepřítelem. A kdo by to byl čekal, dnes se staráme nejenom o svěřená data, ale poskytujeme firmě komplexní podporu hostingovými a virtualizačními službami a správou MS 365.


Zrealizované služby:

Na službách firmy INSTE mám rád lidský a rozumný přístup – mluví naším "normálním" jazykem, ne jazykem IT. Naše požadavky jsou vždy řešeny včas a k naší spokojenosti.
DER KURIER ČESKÁ REPUBLIKA SPOL. S R. O.

CO FIRMA DER KURIER ZAJIŠŤUJE?

Firma DER KURIER Česká republika spol. s r.o. nabízí službu nesoucí název „Do Německa bez hranic”. Garantovaně doručuje svým zákazníkům zásilky do Německa, a to hned během následujícího pracovního dne. Dokonce do té doby, než si odskočíte na oběd. Ve firmě moc dobře ví, že leckdy potřebuje klient doručit balíček již v dopoledních hodinách, a proto umožňuje čas doručování balíčku přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům.

VYTVOŘILI JSME IT SYSTÉM, NA KTERÝ JE SPOLEHNUTÍ

 

A aby vše fungovalo k naprosté spokojenosti odesílatele i příjemce, pak je nutné tyto logistické služby podpořit spolehlivým a rozsáhlým IT systém, chránícím všechna data a dokumenty. To vyžadovalo vhodné vybavení, ale i vědomosti, zkušenosti a čas.

JAK PROBÍHALA NAŠE SPOLUPRÁCE KROK ZA KROKEM?

  1. Osobní schůzky.
  2. Analyzování současné situace klienta.
  3. Zjišťování všech požadavků a potřeb klienta.
  4. Sestavení a návrh možných řešení.
  5. Uvedení řešení do praxe.
  6. Rozšiřování služeb a vytvoření komplexní správy.

DNES? KVALITNÍ KURÝRNÍ SLUŽBA SE ZAJIŠTĚNOU IT SPRÁVOU

Během této společné cesty stále vymýšlíme, co zlepšíme a jakým směrem se bude ubírat naše budoucnost. DER KURIER Česká republika spol. s r.o. je firmou, kde všechno šlape přesně tak, jak má. Do posledního balíčku. Ví, že při zajišťování efektivní přepravy záleží i na těch nejmenších detailech a na všech informacích, jež pro ně střežíme jako poklad. Ale zároveň umožňujeme, aby se klient bezpečně dostal ke všem uchovávaným datům kdykoliv a odkudkoliv. A hostingové a virtualizační služby ve formě několika serverů, na kterých běží klíčové aplikace, zajišťují fungování důležitých služeb.

Pod kontrolou tak máme nejen vybavení serverů, datovou infrastrukturu, ale také uživatelské stanice a technické vybavení, jako jsou například tiskárny. Protože i na kvalitně vytištěném štítku záleží, neboť i takový detail dokáže celý doručovací proces výrazně zefektivnit. Stejně jako vhodně nastavené a individualizované prostředí MS 365, jež je ideálně nastavené na potřeby klienta.

CO JSME DÍKY SPOLUPRÁCI DOKÁZALI?

  1. Usnadnění výkonu práce.
  2. Komplexnější zajištění chodu celé společnosti.
  3. Optimalizace nákladů na IT strukturu.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti