Reference


Předvýběr.CZ

„Nemáme vlastního „ajťáka“, ale využíváme spolehlivého externího dodavatele kompletních IT služeb, jako je např. správa počítačové sítě včetně poštovního serveru, úložiště a servisu našich počítačů.

OMNI POINT s.r.o.
Citujeme z emailu od našeho klienta, který je jedním z největších eshopů s dekoracemi v čr: „Dlouho jsme hledali systém, který by uspokojil naše potřeby a výkonově a spolehlivostí pokryl prvoz velkého ERP systému včetně dalších služeb. U společnosti INSTE.CZ jsme našli spolehlivého partnera, který nepřestává udivovat vstřícností a spolehlivostí.“

SOLEK GROUP HQ Prague
je skupina, která od roku 2010 realizovala více než desítku projektů v oblasti fotovoltaických elektráren (Česko, Slovensko, Rumunsko a Chile) o celkovém instalovaném výkonu přes 24 MWp. Výhodou je praktická zkušenost nejen s plánováním, ale i s výstavbou, provozem a správou aktiv fotovoltaických elektráren na vybraných trzích. Skupině Solek pomáháme při správě a implementaci Office 365. Díky využití řešení od společnosti Microsoft nemusí společnost nakupovat drahý hardware a může se soustředit na své podnikání.

Amadeus Czech Republic and Slovakia, s.r.o.
působí v České a Slovenské republice již od roku 1993 a to v oblasti komplexních řešení pro cestovní kanceláře zahrnujících globální distribuční systém. Pro společnost Amadeus zajišťujeme kompletní outsourcing veškerého ICT vybavení s důrazem na uživatelské stanice, podporu uživatelů a školení.

DER KURIER Česká Republika spol. s r.o.
je kurýrní služba s vnitrostátním a mezinárodním působením pro přepravu zásilek. Pro společnost Der Kurier zajišťujeme veškerou správu IT vybavení od serverů, přes uživatelské stanice až po tiskárny a datovou infrastrukturu. A to jak v Praze, tak v Bratislavě. Za hlavní přínos spolupráce pro společnost Der Kurier lze považovat především optimalizaci nákladů na IT.