Reference


PŘEDVÝBĚR.CZ, s.r.o.
Nemáme vlastního „ajťáka“, ale využíváme spolehlivého externího dodavatele kompletních IT služeb, jako je např. správa počítačové sítě včetně poštovního serveru, úložiště a servisu našich počítačů.

OMNI POINT s.r.o.
Dlouho jsme hledali systém, který by uspokojil naše potřeby a výkonově a spolehlivostí pokryl provoz velkého ERP systému včetně dalších služeb. U společnosti INSTE jsme našli spolehlivého partnera, který nepřestává udivovat vstřícností a spolehlivostí.

GTF ACCOUNTING CZ s.r.o.
Se společností INSTE spolupracujeme již několik let. Vždy vyřeší všechny naše technické problémy a dotazy, které vznikají při naší práci, účetní společnosti k spokojenosti. Využíváme u nich úložiště dat v cloudu, provoz a správu vzdálených serverů, servis a dodávku IT techniky. Pokaždé jsou dodané služby rychlé a kvalitní a taky cenová politika je jasná a transparentní. Doporučujeme jejich služby i našim klientům. I naše slovenská pobočka využívá jejich služby pro vzdálenou práci.

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
Naše široká pobočková síť optik vyžaduje neustálou péči a údržbu IT. Kolegové z INSTE jsou příjemní a i nám neajťákům dovedou trpělivě vysvětlit vzniklé IT problémy a následně je vyřešit. Díky a těšíme se na další spolupráci!

EKUS Beroun, spol. s r.o.
Po předchozích zkušenostech s jinými poskytovateli srovnatelných služeb, musím konstatovat, že kvalita a komplexnost poskytovaných služeb společností INSTE je vynikající. Taktéž ochota řešit i nestandardní problémy v oblasti software-hardware je na vysoké úrovni.

Amadeus Czech Republic and Slovakia, s.r.o.
Díky INSTE za rychla reakce řešení IT problémů a také za to, že vždy přijdou s návrhem vhodného IT řešení vzniklé situace. Jejich přístup je odborný a přátelský zároveň.

DER KURIER Česká Republika spol. s r.o.
Dobrý den, na službách firmy INSTE mám rád lidský a rozumný přístup – mluví naším „normálním“ jazykem, ne jazykem IT. Naše požadavky jsou vždy řešené včas a k naší spokojenosti.

AA Mzdy, s.r.o.
Dobrý den, s firmou INSTE spolupracujeme již několíkátý rok. Spolupráce funguje. Můžeme ji doporučit jako důvěryhodnou.

DELOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.
Se společností INSTE se známe už dlouhá léta a víme, že na jejich služby a ochotu pomoct, když je to potřeba se lze vždy spolehnout. Těšíme se na další spolupráci při rozvoji našeho firemního IT.

GTF ACCOUNTING CZ s.r.o.
Se společností INSTE spolupracujeme již několik let. Vždy vyřeší všechny naše technické problémy a dotazy, které vznikají při naší práci, účetní společnosti k spokojenosti. Využíváme u nich úložiště dat v cloudu, provoz a správu vzdálených serverů, servis a dodávku IT techniky.

COSCO SHIPPING Lines (Central Europe) SRO
Potřebovali jsme občasné zastoupení IT v naší firmě. Firma INSTE přišla s přesnou a smysluplnou nabídkou. Vše se vždy snaží splnit k naší spokojenosti a v co nejkratším čase. Díky!